  • CFR2WSJT-73-13K
CFR2WSJT-73-13K
advertisement
Manufacturer No:
CFR2WSJT-73-13K
HK JDW NO:
898-CFR2WSJT-73-13K
Datasheet:
CFR2WSJT-73-13K
Description:
13kOhm, 2W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CFR2WSJT-73-13K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    -350/ +350ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Power (Watts)
    2W