  • CFS145-32.768KDZFB
CFS145-32.768KDZFB
advertisement
Manufacturer No:
CFS145-32.768KDZFB
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CFS145-32.768KDZFB
Package:
Radial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CFS145-32.768KDZFB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    0.002%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Capacitance
    12.5pF
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Height
    5.1054mm
  • Length
    5.0038mm