  • CG2404H1F-DWB
CG2404H1F-DWB
advertisement
Manufacturer No:
CG2404H1F-DWB
HK JDW NO:
336-CG2404H1F-DWB
Description:
240F 62.5MM LT DUAL JKT ARMOR
Step5Bar-code shipping tag
CG2404H1F-DWB
    Select All
  • Jacket (Insulation) Material
    Polyethylene (PE)
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Series
    NEXTGEN®
  • Type
    Multimode
  • Style
    Standard
  • Jacket Color
    Black
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.900 (22.86mm)
  • Tensile Strength
    81.6kg
  • Bend Radius
    228.6mm