  • CIC41P471NE
CIC41P471NE
advertisement
Manufacturer No:
CIC41P471NE
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIC41P471NE
Package:
4516
Step5Bar-code shipping tag
CIC41P471NE
  • Package / Case
    4516
  • Current Rating
    2A
  • Impedance
    470Ohm
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    50mOhm