  • CIL21NR22KNE
CIL21NR22KNE
advertisement
Manufacturer No:
CIL21NR22KNE
HK JDW NO:
700-CIL21NR22KNE
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 3360
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CIL21NR22KNE
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Depth
    1.45mm
  • Inductance
    220 nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • Max DC Current
    250mA
  • Frequency - Self Resonant
    170MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    300mOhm
  • DC Current
    250mA
  • Height
    1.05mm
  • Length
    2.2mm