  • CK05BX151K7301
CK05BX151K7301
advertisement
Manufacturer No:
CK05BX151K7301
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-CK05BX151K7301
Package:
Datasheet:
Description:
150pF Ceramic Capacitor 10%
Step5Bar-code shipping tag
CK05BX151K7301
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    150pF
  • Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm
  • Width
    2.3mm