  • CLU40-KMKF-02.00F
CLU40-KMKF-02.00F
advertisement
Manufacturer No:
CLU40-KMKF-02.00F
HK JDW NO:
823-CLU40-KMKF-02.00F
Package:
Datasheet:
CLU40-KMKF-02.00F
Description:
TEST CABLE 2.92MM-2.92MM 40GHZ 2
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CLU40-KMKF-02.00F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Series
    Clarity™
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Blue
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    2.92mm to 2.92mm
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    40GHz
  • 1st Connector
    2.92mm Female Jack
  • 2nd Connector
    2.92mm Male Plug
  • Length
    24.00 609.60mm