  • CM309S-24.000MABJTR
CM309S-24.000MABJTR
advertisement
Manufacturer No:
CM309S-24.000MABJTR
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CM309S-24.000MABJTR
Step5Bar-code shipping tag
CM309S-24.000MABJTR
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.003%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    18pF
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%