  • CM4732V301R-00
CM4732V301R-00
advertisement
Manufacturer No:
CM4732V301R-00
HK JDW NO:
449-CM4732V301R-00
Package:
Vertical, 12 Flat Lead
Datasheet:
CM4732V301R-00
Description:
CMC 8A 6LN 300 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
CM4732V301R-00
  • Package / Case
    Vertical, 12 Flat Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2003
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.470Lx0.320W 11.94mmx8.13mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • HTS Code
  • Number of Functions
    6
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Physical Dimension
    L11.94XB8.13XH14.48 (mm)/L0.47XB0.32XH0.57 (inch)
  • Impedance
    300Ohm
  • Current
    8A
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    6
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Impedance @ Frequency
    300Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Height
    14.732mm
  • Length
    11.94mm
  • Width
    8.13mm