  • CM6032V201R-00
CM6032V201R-00
advertisement
Manufacturer No:
CM6032V201R-00
HK JDW NO:
449-CM6032V201R-00
Package:
Vertical, 16 Flat Lead
Datasheet:
CM6032V201R-00
Description:
CMC 8A 8LN 200 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM6032V201R-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Vertical, 16 Flat Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2003
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.600Lx0.320W 15.24mmx8.13mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Number of Functions
    8
  • Depth
    10.92mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Impedance
    200Ohm
  • Current
    8A
  • Max DC Current
    8A
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    8
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Impedance @ Frequency
    200Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Height
    9.7028mm
  • Length
    15.24mm