  • CM6050M101R-10
CM6050M101R-10
advertisement
Manufacturer No:
CM6050M101R-10
HK JDW NO:
449-CM6050M101R-10
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
MINIATURIZED BROADBAND POWER LIN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM6050M101R-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 150°C
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    5.2mOhm
  • Current Rating (Max)
    5.6A
  • Impedance @ Frequency
    100 Ohms @ 10 MHz
  • Voltage Rating - DC
    80V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.098" (2.50mm)