  • CMC0805S-121T
CMC0805S-121T
advertisement
Manufacturer No:
CMC0805S-121T
HK JDW NO:
17926-CMC0805S-121T
Package:
Datasheet:
Description:
120Ω@100MHz 0.3Ω 50V 2 370mA 0805 Common Mode Filters ROHS