  • CMF70200K00FKEK
CMF70200K00FKEK
advertisement
Manufacturer No:
CMF70200K00FKEK
HK JDW NO:
873-CMF70200K00FKEK
Datasheet:
CMF70200K00FKEK
Step5Bar-code shipping tag
CMF70200K00FKEK
    Select All
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    1.75W
  • Max Power Dissipation
    1.75W
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.57mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200kOhms