  • CMF9070-301-2P-T
CMF9070-301-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMF9070-301-2P-T
Manufacturer:
HYHONGYEX
HK JDW NO:
17944-CMF9070-301-2P-T
Description:
300Ω@100MHz -40℃~+85℃ 0.006Ω 50V 2 6A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS