  • CMH322522-R22ML
CMH322522-R22ML
advertisement
Manufacturer No:
CMH322522-R22ML
HK JDW NO:
103-CMH322522-R22ML
Datasheet:
CMH322522-R22ML
Description:
FIXED IND 220NH 450MA 320MOHM SM
Step5Bar-code shipping tag
CMH322522-R22ML
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    2.7mm
  • Current Rating
    450mA
  • Inductance
    220nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • DC Resistance (DCR)
    320mOhm Max
  • Max DC Current
    450mA
  • Frequency - Self Resonant
    350MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Q @ Freq
    30 @ 25.2MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Height
    2.1844mm
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm