  • CMPPAC310V684K15S5
CMPPAC310V684K15S5
advertisement
Manufacturer No:
CMPPAC310V684K15S5
HK JDW NO:
4434-CMPPAC310V684K15S5
Description:
CAP FILM 0.68UF 310VAC RADIAL
Step5Bar-code shipping tag
CMPPAC310V684K15S5
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm)
  • Capacitance
    0.68 μF
  • Lead Spacing
    0.591" (15.00mm)
  • Voltage Rating - AC
    310V