  • CMT-ST-108-1500
CMT-ST-108-1500
advertisement
Manufacturer No:
CMT-ST-108-1500
HK JDW NO:
599-CMT-ST-108-1500
Description:
COPPER MASK TAPE 1.5" STD TACK
Step5Bar-code shipping tag
CMT-ST-108-1500
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 82°C
  • Series
    CHO-MASK? II
  • Type
    Shielding Tape
  • Shelf Life
    24 Months
  • Width
    1.500" (38.10mm)
  • Thickness - Overall
    0.003" (0.08mm)