  • CNX722C200120W
CNX722C200120W
advertisement
Manufacturer No:
CNX722C200120W
HK JDW NO:
894-CNX722C200120W
Package:
Datasheet:
CNX722C200120W
Description:
LED PANEL INDICATOR RD 120V IP67
Step5Bar-code shipping tag
CNX722C200120W
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.4mm)
  • Operating Supply Voltage
    120V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.91 (23.11mm)
  • Forward Current
    8mA
  • Lens Size
    25.60mm Dia