  • CNX722C900120T
CNX722C900120T
advertisement
Manufacturer No:
CNX722C900120T
HK JDW NO:
894-CNX722C900120T
Package:
Datasheet:
CNX722C900120T
Description:
LED PANEL IND WHITE 120V IP67
Step5Bar-code shipping tag
CNX722C900120T
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Operating Supply Voltage
    120V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.91 (23.11mm)
  • Forward Current
    8mA
  • Lens Size
    25.60mm Dia