  • CP0402A2442CLTR
CP0402A2442CLTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402A2442CLTR
HK JDW NO:
66-CP0402A2442CLTR
Datasheet:
CP0402A2442CLTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402A2442CLTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.442GHz
  • Impedance
    50Ohm