  • CP0402P0902ENTR
CP0402P0902ENTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402P0902ENTR
HK JDW NO:
66-CP0402P0902ENTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402P0902ENTR
    YES
  • Mounting Feature
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    902MHz
  • Impedance
    50Ohm
  • RF/Microwave Device Type
    DIRECTIONAL COUPLER
  • Insertion Loss (Max)
    0.2 dB
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A