  • CP0402P1890ANTR
CP0402P1890ANTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402P1890ANTR
HK JDW NO:
66-CP0402P1890ANTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402P1890ANTR
    YES
  • Mounting Feature
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    1.89GHz
  • Impedance
    50Ohm