  • CP0402P5500BNTR
CP0402P5500BNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402P5500BNTR
HK JDW NO:
66-CP0402P5500BNTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402P5500BNTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    4
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Technology
    HYBRID
    DIRECTIONAL COUPLER
  • Operating Frequency-Max
    5550MHz
  • Operating Frequency-Min
    5450MHz
  • Characteristic Impedance
    50Ohm