  • CP0603A0902HLTR
CP0603A0902HLTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A0902HLTR
HK JDW NO:
66-CP0603A0902HLTR
Datasheet:
CP0603A0902HLTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A0902HLTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Published
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Thin Film
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    902MHz
  • Impedance
    50Ohm