  • CP0603A1890MNTR
CP0603A1890MNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A1890MNTR
HK JDW NO:
66-CP0603A1890MNTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A1890MNTR
    0603
  • Number of Pins
    4
  • Published
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    1.89GHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • RF/Microwave Device Type
    DIRECTIONAL COUPLER
  • Characteristic Impedance
    50Ohm
  • Insertion Loss (Max)
    0.25 dB
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A