  • CP0603A2140HNTR
CP0603A2140HNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A2140HNTR
HK JDW NO:
66-CP0603A2140HNTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A2140HNTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.14GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A