  • CPDH24V0UB-HF
CPDH24V0UB-HF
advertisement
Manufacturer No:
CPDH24V0UB-HF
HK JDW NO:
186-CPDH24V0UB-HF
Package:
SC-79, SOD-523
Datasheet:
CPDH24V0UB-HF
Step5Bar-code shipping tag
CPDH24V0UB-HF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SC-79, SOD-523
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C TA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Zener
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1A 8/20μs
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    35V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    24V Max
  • Unidirectional Channels
    1
  • Capacitance @ Frequency
    50pF @ 1MHz Max