  • CPDV24V0-HF
CPDV24V0-HF
advertisement
Manufacturer No:
CPDV24V0-HF
HK JDW NO:
186-CPDV24V0-HF
Package:
SOD-323
Datasheet:
CPDV24V0-HF
Description:
Quantity:
In Stock : 2232
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CPDV24V0-HF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SOD-323
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Steering (Rail to Rail)
  • Power Line Protection
    Yes
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    350W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    6A 8/20μs
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    56V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    24V Max