  • CPPLC7L-A7BR-64.0TS
CPPLC7L-A7BR-64.0TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPLC7L-A7BR-64.0TS
HK JDW NO:
151-CPPLC7L-A7BR-64.0TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPLC7L-A7BR-64.0TS
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm