  • CPPC7L-A7BP-62.5TS
CPPC7L-A7BP-62.5TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC7L-A7BP-62.5TS
HK JDW NO:
151-CPPC7L-A7BP-62.5TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPC7L-A7BP-62.5TS
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    62.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm