  • CR-02FL6--1K33
CR-02FL6--1K33
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6--1K33
HK JDW NO:
858-CR-02FL6--1K33
Package:
0402
Datasheet:
CR-02FL6--1K33
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6--1K33
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW
  • Depth
    500μm
  • Height
    350μm
  • Length
    1mm