  • CR-05FL7--8K45
CR-05FL7--8K45
advertisement
Manufacturer No:
CR-05FL7--8K45
HK JDW NO:
858-CR-05FL7--8K45
Datasheet:
CR-05FL7--8K45
Step5Bar-code shipping tag
CR-05FL7--8K45
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm