  • CR-06FL7--6R81
CR-06FL7--6R81
advertisement
Manufacturer No:
CR-06FL7--6R81
HK JDW NO:
858-CR-06FL7--6R81
Step5Bar-code shipping tag
CR-06FL7--6R81
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.81Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Depth
    1.55mm
  • Length
    3.1mm