  • D55342E07B261ERT3
D55342E07B261ERT3
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B261ERT3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B261ERT3
Datasheet:
D55342E07B261ERT3
Description:
261kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B261ERT3
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    261kOhm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm