  • CRA06P08328R0JTA
CRA06P08328R0JTA
advertisement
Manufacturer No:
CRA06P08328R0JTA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRA06P08328R0JTA
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
CRA06P08328R0JTA
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Number of Terminations
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    28Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
  • Number of Functions
    4
  • Terminal Pitch
    800μm
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Lead Pitch
    800μm
  • Number of Elements
    1
  • Working Voltage
    50V
  • Rated Temperature
    70°C
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Element Power Dissipation
    0.063W
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm