  • CRCW0603120RFKEE.
CRCW0603120RFKEE.
advertisement
Manufacturer No:
CRCW0603120RFKEE.
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRCW0603120RFKEE.
Package:
0603
Datasheet:
Description:
120Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
CRCW0603120RFKEE.
  • Package / Case
    0603
  • Resistance
    120Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    75V