  • CRCW12181M54FKEK
CRCW12181M54FKEK
advertisement
Manufacturer No:
CRCW12181M54FKEK
HK JDW NO:
873-CRCW12181M54FKEK
Package:
1218 (3246 Metric)
Datasheet:
CRCW12181M54FKEK
Step5Bar-code shipping tag
CRCW12181M54FKEK
  • Package / Case
    1218 (3246 Metric)
  • Supplier Device Package
    1218
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    CRCW
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.181W 3.10mmx4.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1.54MOhms
  • Power (Watts)
    1W
  • Power Rating
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm