  • CRGH2512F649K
CRGH2512F649K
advertisement
Manufacturer No:
CRGH2512F649K
HK JDW NO:
792-CRGH2512F649K
Datasheet:
CRGH2512F649K
Description:
CRGH, Neohm Series, Thick Film, 649kOhms, 2W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
CRGH2512F649K
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
    2512
  • Weight
    40.511469mg
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    649kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    2W
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    2W
  • Length
    6.35mm
  • Width
    3.2mm