  • CRGV2512F2M94
CRGV2512F2M94
advertisement
Manufacturer No:
CRGV2512F2M94
HK JDW NO:
792-CRGV2512F2M94
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
Description:
CRGV, Neohm Series, Thick Film, 2.94MOhm, 1W, ±1%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
CRGV2512F2M94
    Select All
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    CRGV, Neohm
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    2.94MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    1W