  • CSC04A03107KFPA
CSC04A03107KFPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC04A03107KFPA
HK JDW NO:
866-CSC04A03107KFPA
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
CSC04A03107KFPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    SIP
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    107kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    400mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    9.91mm