  • CSC04B01330RJPA
CSC04B01330RJPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC04B01330RJPA
HK JDW NO:
866-CSC04B01330RJPA
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC04B01330RJPA
Step5Bar-code shipping tag
CSC04B01330RJPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    600mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    9.91mm