  • CSC06B0110K0GPA
CSC06B0110K0GPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC06B0110K0GPA
HK JDW NO:
866-CSC06B0110K0GPA
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
CSC06B0110K0GPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    14.99mm