  • CSC07A0115K0GPA
CSC07A0115K0GPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC07A0115K0GPA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CSC07A0115K0GPA
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC07A0115K0GPA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSC07A0115K0GPA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    870mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    17.53mm