  • CSC07A011K80GPA
CSC07A011K80GPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC07A011K80GPA
HK JDW NO:
866-CSC07A011K80GPA
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
CSC07A011K80GPA
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Number of Pins
    7
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    870mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    17.53mm