  • CSC08A01680KGPA
CSC08A01680KGPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC08A01680KGPA
HK JDW NO:
866-CSC08A01680KGPA
Step5Bar-code shipping tag
CSC08A01680KGPA
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SIP
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    680kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Number of Resistors
    7
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    200mW
  • Height
    2.49mm
  • Length
    20.07mm
  • Width
    7.5mm