  • CSTCE20M0V13L99-R0
CSTCE20M0V13L99-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE20M0V13L99-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE20M0V13L99-R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Description:
Resonators 20MHZ 0.1% 15PF
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE20M0V13L99-R0
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
  • Contact Plating
    Gold
  • Mount
    3-SMD, Non-Standard
  • Number of Pins
    3
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CERALOCK® CSTCE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.1%
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Ceramic
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±0.08%
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    ±0.1%
  • Height
    0.031 0.79mm