  • CSTCE8M64G52-R0
CSTCE8M64G52-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE8M64G52-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE8M64G52-R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
CSTCE8M64G52-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE8M64G52-R0
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Active
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Frequency
    8.64MHz
  • Operating Frequency
    8.64MHz
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.031 0.79mm