  • CSTCW28M8X51-R0
CSTCW28M8X51-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCW28M8X51-R0
HK JDW NO:
535-CSTCW28M8X51-R0
Datasheet:
CSTCW28M8X51-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCW28M8X51-R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Height
    0.053 1.34mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    28.8MHz