  • CTZ3E-30C-W1-AF
CTZ3E-30C-W1-AF
advertisement
Manufacturer No:
CTZ3E-30C-W1-AF
HK JDW NO:
428-CTZ3E-30C-W1-AF
Package:
Datasheet:
CTZ3E-30C-W1-AF
Description:
CAPACITOR TRIMMER 25PF, 25V, SMD +100 -0%
Step5Bar-code shipping tag
CTZ3E-30C-W1-AF
    Select All
  • Mounting Type
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CTZ, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Feature
    Low Profile
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    25V
  • Q @ Freq
    300 @ 1MHz
  • Adjustment Type
    Top
  • Capacitance Range
    4.5pF~30pF
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm