  • CUS150M36/A
CUS150M36/A
advertisement
Manufacturer No:
CUS150M36/A
HK JDW NO:
778-CUS150M36/A
Package:
Datasheet:
CUS150M36/A
Description:
Quantity:
In Stock : 4413
Step5Bar-code shipping tag
CUS150M36/A
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~85°C With Derating
  • Series
    CUS150M (150W)
  • Size / Dimension
    4.57Lx2.52W x 1.57 H 116.0mmx64.0mmx39.7mm
  • Feature
    Standby Output, Universal Input
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    150W 150W Forced Air
  • Efficiency
    94%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    36V
  • Current - Output (Max)
    4.2A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC